08
Ağu

L’Oréal Paris’ten ‘şeker peelingi’

Cilt bakımına sıcak yaz aylarında da dikkatli olmak gerekiyor. Makyajın ağır geldiği ve daha az yapıldığı yaz aylarında tüm kadınların karşılıklı ricası pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt ile hoş gözükmek. Sıcak ve nemden de etkilenen cildin nem dengesini korumaya yardımcı olan peeling, bununla birlikte cildin ölü hücrelerden arınmasını ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Dudaklarınızın üstünde de uygulayabileceğiniz L’Oréal Paris “Şeker Peelingi”, yaz aylarında cildinizin gereklilik duyduğu bebeksi pürüzsüzlük hissini en şeker haliyle sunuyor. Peeling yaparken su ile birlikte eriyen şeker içeriği ile cildiniz keza yoğun bir şekilde hem de nazikçe temizleniyor.

%100 doğal kaynaklı 3 şekerle kibarca temizle!

Temiz ve arınmış bir cilt, hoş görünümün de kapısını aralıyor. Siyah Nokta Karşıtı, Işıltı Canlandırıcı ve Besleyici elde etmek üzere 3 farklı mahsul sunan L’Oréal Paris Şeker Peelingi ailesi, %100 doğal kaynaklı esmer, sarı ve beyaz şeker içeriği ile cildi kibarca temizliyor,  bebeksi bir pürüzsüzlüğe kavuşturuyor. L’Oréal Paris’in üzüm çekirdeği yağı, kivi tohumları ve kakao & hindistan cevizi yağı içerikleri ile geliştirdiği, cildin bambaşka ihtiyaçlarına yanıt veren Şeker Peelingi ailesi, özgün bir peeling deneyimi sunuyor.

Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi

Gözenekleri ısıtarak açma özelliği bir uçtan bir uca cildi kir ve yağlardan arındıran kivi tohumları, 3 doğal kaynaklı şeker ile birleşerek cildi siyah noktalardan arındırırken, daha canlı ve dinç bir görünüş sunuyor.

Işıltı Canlandırıcı Şeker Peelingi

Pürüzsüzleştirme ve parıltı kazandırma özelliğine sahip Işıltı Canlandırıcı Şeker Peelingi, üzüm çekirdeği yağı içeren formülüyle kansız görünümü engelleyerek cildin ışıltısını açığa çıkartıyor.

Besleyici Şeker Peelingi

Kakao ve hindistan cevizi yağı içeriğiyle Besleyici Şeker Peelingi ise cildi yumuşatarak rahatlatırken kuruluğu yatıştırarak hatasız bir görünüm sağlıyor.

L’Oréal Paris Şeker Peelingi, her cilt tipine yerinde ve bambaşka ihtiyaçlara karşın çözüm sunan serisiyle cildinizi yoğun bir şekilde temizliyor, bebeksi pürüzsüzlükte bir görünüme kavuşturuyor ve bilhassa yaz sıcaklarında cildinizin makyajsız da ışıldamasını sağlıyor.

L’Oréal Paris Şeker Peelingi ciltte bebeksi pürüzsüzlük hissini en şeker haliyle yaşatırken tatil çantalarının olmazsa olmazları arasındaki yerini de alıyor.