Bölgesel Ağda

Bölgesel Ağda

İxir Kuaför olarak sir ağda dışında bölgesel ağda da yapmaktayız. Samsun’da en hızlı ve acısız bölgesel ağda yapımında en iyisi olduğumuza inanıyoruz. Tıbbi sorunlarınız mevcutsa buna göre ağda uygulama şeklimiz değişmektedir. Kişiye ve bölgeye özel uygulamalarımız mevcuttur. Ağda yapımında kullandığımız markalar dünyaca tanınmış ve kullanılan markaları tercih ediyoruz. Ayrıca kullandığımız ağda aparatları kişiye özel ve tek kullanımlık olduğu için hijyeninize de önem gösteriyoruz. Unutmayın ki hijyen bizim için en önemli etkendir. Yatak örtüsünden ağda çubuğuna kadar birçok malzememiz tek kullanımlık ve kişiye özeldir. Sizde bu profesyonel hizmetten yararlanmak için bizi arayabilir yada randevu formumuzu doldurabilirsiniz. Samsun da ağda konusunda iddalı olduğumuzu biliyor sizinde denemeniz için sizleri davet ediyoruz.

Genel Olarak

Bölgesel ağda da kol, bacak gibi ayrı ayrı ağda yaptırabileceğiniz gibi yarım vücut seçeneğimizle de istediğiniz bölgelerin ağda uygulamasını gerçekleştiriyoruz. Ağda yapmak profesyonellerin işidir. Can acısı istemiyor ve istenmeyen sağlık problemlerinden korunmak istiyorsanız bizi arayınız. Bölgesel ağdanın dışında sir ağda da yapmaktayız. Sir ağdanın ne olduğu ve işlemlerini incelemek için hizmetlerimiz sayfasından sir ağda sayfasını kontrol edebilirsiniz. İsterseniz iş yerimizi gezebilir ortamımızı görebilirsiniz. İşyerimiz yalnızca bayanlara hizmet vermektedir. Eğer çocuğunuz varsa siz ağda yaptırırken çocuğunuz oyun alanında eğlenebilir. Ayrıca salonumuz engelli hanımlara da özel dizayn edilmiştir. Sizin için herşeyi düşündük. Sizleride bekleriz.

Aradığın Burada

Asla vazgeçilmez ikilidir profesyonel yaklaşım ve güler yüz. Biz sizleri gününüze hazırlarken asla profesyonel ürünlerden, profesyonel ekipmanlardan, güleryüzlü yaklaşımdan , size uygun uygulamadan asla taviz vermeyiz.