Göz Makyajı

Göz Makyajı

Göz makyajı aslında size çok basitçe görünebilir ama ciddi uzmanlık gerektiren bir iştir. Yanlış yapılan göz makyajı sizi çok yaşlı yada çok kötü gösterebilir. Göz makyajı için uzman kadromuzla sizleri salonumuza bekliyoruz. Samsun da göz makyajı yapan en iyi salon olduğumuzu biliyoruz ve sizi salonumuza bekliyoruz. Sizi 10 yıl daha genç gösterecek makyaj hileleri yada günün en şık yüzüne sahip makyaj teknikleriyle sizleri en güzel hale getiriyoruz. Göz makyajında uzman kadro, bilgi ve birikimimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyor ve sizleri de salonumuza bekliyoruz.

Samsun’da göz makyajı konusunda uzman kadro ve profesyonel ürünler ile tanışmak istiyorsanız bizi arayın. Göz makyajını bir de bizim tarafımızdan nasıl yapıldığını görün.

Küçük Tüyolar

Toz farların, kullanımı ve dayanıklılık açısından daha iyi olduğunu belirterek, sık sık temizlenen süngerli çubuk veya yumuşak fırçalarla sürülmesi gerektiğini kaydediyor. Gözlerin renginde far sürmenin her zaman çok iyi netice vermediğini ifade eden uzmanlar, kişinin, yakışacak rengi deneyerek bulması gerektiğini vurguluyor. Uzmanlar, gözlerini daha büyük göstermek isteyenlere de şu önerilerde bulunuyor:”Kirpik diplerine siyah veya kahverengi göz kalemi ile ince hat çekmeli, göz ucundan da biraz taşırmalısınız. Alt kirpiklerin diplerine de ince hat çekmeli, ancak bir pamuklu çubukla hattın keskinliğini dağıtmalısınız. Gözleriniz birbirine yakın ise gözün şakak tarafındaki ucunu daha koyu renk bir far ile belirginleştirmelisiniz. Gözleriniz birbirinden çok ayrık ise göz pınarının üstünü kaşa kadar koyuca ton bir far ile gölgelemelisiniz”.

Hızlı göz makyajı için öncelikle göz kalemine ihtiyacımız vardır. Kalemimizi kahverengi seçersek koyu olmalıdır. Lacivert ve yeşilin koyu tonlarını da tercih edebiliriz.. Göz kalemimizi gözümün içine rahat bir şekilde süreriz ve hiçbir hat düşürmeden sürdükten sonra gözlerimi birkaç kez açıp kapatırız. Böylece göz kalemi dağılır ve akar. Bu işlemin amacı kusurlar olursa düzeltebilmektir.

Yine aynı şekilde gözlerin üst kısmına göz kalemini hiçbir çizgi oluşmadan tek hat halinde sürmeliyiz. Göz kapağı üzerindeki göz kalemini hafifçe bir fırça yardımıyla dağıtıyoruz. Fırçanızın yanınızda olmadığı durumlarda bu işlemi parmak uçlarınız yardımıyla da yapabilirsiniz.

Aradığın Burada

Asla vazgeçilmez ikilidir profesyonel yaklaşım ve güler yüz. Biz sizleri gününüze hazırlarken asla profesyonel ürünlerden, profesyonel ekipmanlardan, güleryüzlü yaklaşımdan , size uygun uygulamadan asla taviz vermeyiz.