Gündelik Makyaj

Gündelik Makyaj

Günlük kullanımınız için yapılan makyaj türü olan gündelik makyaj sizin görünüm, ten rengi, saç rengi gibi kısaslara göre değişiklik gösterir. Yaptığımız makyajda sizlere yakışacak ve abartısı olmayan bir makyaj uygulamaktayız. Bu makyaj uygulama sırasında tabi diğerlerinde olduğu gibi sağlık problemleriniz varsa bunu bize önceden bildirmeniz gerekmektedir. Ona göre uygulama yöntemi ve ürünlerimizi size göre değiştirmemiz gerekir.

Kullandığımız ürünler dünyaca ünlü markaların profesyonel serilerinden oluşmakdır. Max-Factor bunlara örnek olarak verebileceğimiz markalardandır. Ayrıca sabah rahatlayabilmeniz içinde spa koltuğumuz salonumuzda bulunmaktadır. Koltuğumuzda gevşeyebilir ve akşamın yorgunluğunu atabilirsiniz. Ürünlerimizi ve salonumuzu incelemek için gelebilirsiniz. Çocuklarınızla da gelebileceğiniz ortamı tasarladık ve onları da unutmadık. Bir çocuk alanı yaparak onların hoşça vakit geçirebileceği bir ortamı da oluşturduk. Engelli arkadaşlarımız, ablalarımız sizleride unutmadık ve salonumuzu engellilerin rahat kullanımı için tasarladık. Sizlere özel giriş, lavabo ve sandalyenizle gelebileceğiniz geniş bir alan bıraktık.

Özetlersek...

Gündelik makyaj yapımını titizlikle gerçekleşiyoruz ve müşterilerimizin tamamı bizden memnun olarak ayrılmaktadır. Eğer sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak makyajınızı yaptırırken yanında kahve keyfi yapmak isterseniz sizleride bekleriz. Salonumuz yalnızca bayanlara özeldir. İletişim sayfamızda bulunan haritadan yerimizi tespi edebilir yada telefonla adresimizi kolayca öğrenebilirsiniz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Detaylı bilgilendirme için iletişim formumuzu kullanabilr yada bizi arayabilrsiniz. İyi günler diler saygılar sunarız. İxir Kuaför Samsun bayan kuaförü

Aradığın Burada

Asla vazgeçilmez ikilidir profesyonel yaklaşım ve güler yüz. Biz sizleri gününüze hazırlarken asla profesyonel ürünlerden, profesyonel ekipmanlardan, güleryüzlü yaklaşımdan , size uygun uygulamadan asla taviz vermeyiz.