Lazer epilasyon uygulamamızda son teknoloji olan Buz Lazer Epilasyon teknolojisini kullanmaktayız. Lazer epilasyon yaptırmak isteyen müşterilerimize Samsun lazer epilasyon yöntemlerinde buz lazer epilasyon teknolojisi ile hizmet vermekteyiz. Bildiğiniz üzere bu lazer epilasyon en acısız ve en hızlı teknolojiyi barındırmaktadır. 3 farklı dalga boyutu bulunmaktadır.

Rezervasyon Oluştur

Nasıl Yapılır?

Buz lazer epilasyon kademeli ısıtma metodu ile kıllarınızın köklerini ciddi bir şekilde tahrip ederken cildinizin zarar görmesini engeller ve ciltte yanık olma ihtimali ortadan kalkar. Bu teknolojide ütü yapar gibi kıl köklerini kademeli olarak yok edilir. Bu kademeli ısıtma yöntemi ile yüksek enerji kullanımına olanak tanıdığından dolayı ince ve açık renkli kıllarda istenilen sonuca hızlıca ulaşılabilir. Buz lazer teknolojisi uygulanırken masaj yapılmış gibi hissedersiniz. Uygulama yapılırken cildinizi buz gibi soğutan kontak bir teknoloji ile neredeyse ağrısız ve acısız bir epilasyon hizmeti almış olursunuz.

ICE Teknolojisi

Buz lazer epilasyon cihazında ICE teknolojisi bulunmaktadır. Bu ICE teknolojisi cildi uzun süre serinleten güçlü bir teknolojik yapıdadır. Lazer epilasyon cihazının safir ucu cilde temas ettiği andan itibaren temas ettiği yeri buz gibi soğutur. Yaklaşık olarak -3 derece kadar soğutmaktadır. Bu soğutma teknolojisi sayesinde Samsun lazer epilasyon yaptıran kişiye konfor sağlar.

Samsun Lazer Epilasyon / Samsun Buz Lazer

Samsun lazer epilasyon uygulamasında profesyonel kadromuz ve son teknoloji buz lazer cihazımızla sizlere konforlu bir lazer epilasyon uygulaması sağlıyoruz. Sizde Samsun’da buz lazer yaptırmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve randevunuzu alın.

Samsun Buz Lazer Epilasyon Seansları

Samsun buz lazer epilasyon seansları kişiye özel belirlenmektedir. Bu seans sürelerini kişinin kıl anatomik yapısı belirler. Eğer çok yoğun, kalın ve sert kıllara sahipseniz geleceğiniz seans daha yükselirken kıl yapınız daha ince, seyrek ve beyaz/sarı renkteyse daha az seansla kıllarınızdan kurtulabilirsiniz. Salonumuzda ekonomik fiyatlarla buz lazer yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz yada salonumuzu ziyaret ediniz. Kontrollerimiz sonucunda ne kadar seans gelmeniz gerektiğini sizlere söyleyebiliriz. Yaptırmasanız bile bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizleri salonumuza bekleriz. Lazer epilasyon hakkında wikipedia makalesine de göz atabilirsiniz.