Samsun gelin saçı tasarımında en iyi salonuz. Bu iddiamız defalarca kanıtlanmıştır ve gelin saçı yaptığımız tüm gelinlerce de tebrik ve hediyelerle de ispatlanmıştır. Gelin saçı samsun da en iyi salon olarak bizi gösterdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Samsun’da gelin saçı yapan salonumuz saç modeli en fazla olan salondur. Gelin saçı yapmak biliyorsunuz ki meşakkatli ve zor bir iştir. Gelin saçı samsun da firmamız gelin için bir personel yanında getirdiği arkadaşları için ayrı personeller hizmet vermektedir. Hayatınızın en önemli sahnesine çıkarken, saçınız ve makyajınız da kusursuz olmalı. İşin püf noktası ise, doğallık…Bu çok özel günde önemli olan, sade ve doğal bir görünüme sahip olmaktır. Bir gelinin en büyük güzelliği, masum ve duru görünmesidir. Makyaj yaparken ten ve saç renginizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. En sık yapılan makyaj hataları hep aceleden kaynaklanır.

Rezervasyon Oluştur

Bir Önerimiz Var

Eğer makyajınızı kendiniz yapacaksanız aşağıdaki önerilerimizi dikkate alınız..

Makyaj yaparken ten ve saç renginizi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. En sık yapılan makyaj hataları hep aceleden kaynaklanır. Bu nedenle makyaj yaparken sakin olmaya çalışın. Çok açık veya koyu renk bir fondöten kullanmamaya dikkat edin.

Ayrıca, gelinliğe yakışacak makyaj hafif ve özenli olmalıdır. Nikahtan iki saat öncesine kadar makyaj yapmayın. Gün boyu makyaj tazelemek zor olacağı için kalıcı malzemeler kullanmayı tercih edin.

Ayrıca

Öncelikle cildinizi iyice temizlemelisiniz ve nemlendirici sürmeyi ihmal etmemelisiniz. Ancak kullandığınız nemlendirici cildinize yağlı bir görünüm vermemeli. Varsa, göz altı morluklarını ve lekeleri kapatmak için kapatıcı kullanın. Gelinliğin beyazı ile çok büyük bir tezat oluşturmayacak tonda bir fondöten sürün. Dudaklarınızı kalemle belirledikten sonra rujunuzu küçük bir ruj fırçası ile sürün. Göz kalemi yerine daha kalıcı olan eye-liner’i tercih edin. Ardından göz makyajınızı rimelle tamamlayın ve çok açık renkte far kullanmayın. Yanaklarınıza ruj ve fondötene uygun bir allık sürün. Boynunuzu ihmal etmeyin.

Yada gelin saçı Samsun‘un en iyi kuaförüne gelin biz istediğiniz modeli hemen yapalım. Gelin saçı samsun’da en iyi ve en profesyonel ekip ve ekipmanlara sahibiz.