08
Ağu

Düğün davetlerine özel romantik koleksiyon

Nikah günlerinin mükemmel olması her genç kadının en büyük hayalidir. Her ayrıntısıyla uğraşma ince düşünülür, tercihler en iyiden yandan olur. Davete katılacak her bayan da davette şık ve zarif belirmek, romantik başlıca armoni karşılamak için hazırlanır. Tesettür giyim tercih edenler kadınlar için Zühre, 2018 romantik eğlence koleksiyonu ile kadınlara ayrı renk ve modellerde seçenekler sunuyor.

Davetlere özel floral renkli koleksiyon

İlkbahar – yaz düğünlerine davetli olan her bayan bilir fakat açık renkli ve ince kumaşlı uçuş uçuş elbiseler seçim edilmeli. Renkli kişiliğini yansıtmayı sevenlerin tercihine uygun modeller Zühre’nin 2018 ilkbahar -yaz koleksiyonunda yer alıyor. Buz mavileri, mint yeşilleri, leylak renklerinin yer aldığı koleksiyonda, floral tonlarda tül ve dantel detayları ile abiyelere hareket getiriliyor. Pastel tonlarda rugan pabuç ve Zühre dore çantayla tamamlanabilen floral abiyelere son dokunuşu Zühre açık renk eşarp ile y apmak mümkün.

Siyahın asaleti tül ve dantelle buluşuyor

Siyah rengin asaletinden vazgeçemeyenlere özel koleksiyon hazırlayan Zühre, ilkbahar-yaz davetlerinde özgürce seçim edilebilecek bir koleksiyon sunuyor. Tunik, pardösü, elbise ve yelek modellerinde siyahın büyüleyici rengini bolca kullanan Zühre, uçuş uçuş tül ve ince dantel detaylarla süsleyerek kombinlere özgünlük katıyor. Nitelikli kumaşların, kupürler, nakışlar ve asimetrik kesimlerle harmanlandığı tasarımlar özellikle davetler için elverişli ve şık bir seçenek oluşturuyor.