İxir kuaför ve güzellik merkezi olarak sorumluluklarımızın farkındayız. Firma olarak bu yıl 100’den fazla sokak hayvanına yiyecek ve içecek temini yapmanın yanında onların gerekli aşılarını ve barındırmalarını sağladık. Ayrıca müşterilerimiz ile oluşturduğumuz senden olsun kampanyası ile her müşterimizin sokak hayvanları destek kutumuza attığı rakamın 5 katını da biz kendimiz kattık.

Bunların dışın yardıma ihtiyacı olan ailelere, kendi tespit ettiğimiz üniversite öğrencilerine maddi destek ve iş imkanı sağladık. Biz toplumsal sorumluluklarımızı olabildiğince yerine getiren ve bu sorumlulukları olabildiğince etkinlikler haline getirerek müşterilerimiz ile birlikte gönüllü çalışmalar yapan bir firmayız.

Bu dünyanın sadece bize ait olmadığı, kaynakların düzgün kullanılması, kazandırılması ve yeniden kullanılabilir hale gelebilmesi için gerekli çalışmalar tarafımızca yapılmaktadır. En önemlisi doğaya verilen zararların ortadan kaldırılması ve farkındalık yaratma üzerine yıl içerisinde gerekli çalışmalar tarafımızca yapılmaktadır. Ayrıca kendi sorunlarını dile getiremeyen hayvanların yardımlarına firma olarak biz elimizden geldiğince koşmaktayız. Sizleri de bu duyarlılıkta davranmanızı rica ederiz.