Samsun Kaş Kontür

Samsun Kaş Kontür

Samsun Kaş kontür işlemi kişilerin ifadelerini güçlendirmek amacıyla yapılan bir işlemdir. Kaş kontürü yapılırken mutlaka doğallık ve yüz tipine uygunlu ön planda tutulmalıdır. Birçok müşterimiz, daha önce uygulanan kaş kontürü sonucunda pişmanlık yaşamıştır, çünkü bu işlem eğitim almış ve işi bilen kişilerin gerçekleştirmesi gereken bir nitelik taşımaktadır.

İnsanların bakışları üzerinde kaşlar oldukça önemli bir yere sahiptir. Herkes kaş  kontürü uygulaması yaptırabilir. Samsun kaş kontür alanında Karadenizin en uzman şehirlerinden birisidir. Samsun’da kaş kontür yaptıracaksanız önceliğiniz firmamız olmalıdır.

Kaş kontürü uygulaması kimlere yapılabilir?

Samsun Kaş kontür işlemi zararsız ve herkese yapılabilecek bir uygulamadır. Özellikle bazı hallerde kişiler için son derece gerekli bir hal alan bu işlem sayesinde; şık ve muhteşem bir görünüme sahip olmanız mümkündür. Güzel kaşlar ve maskara ile belirginleştirilmiş kirpik ile birlikte kendinizi gördüğünüz zaman ten makyajına dahi ihtiyacınız olmadığını anlayacaksınız.

 • Seyrek kaşlara sahipseniz;
 • Kaşlarınızın bazı kısımlarında eksiklikler varsa,
 • Kaşlarınız yanlış alınma sonucunda küstü ve yıprandıysa,
 • Yanık, yara ve benzeri nedenlerden dolayı kaş bölgenizdeki kaş kökleri öldü ve artık çıkmıyorsa kaş kontürü yaptırabilirsiniz.

Kaş kontürü uygulaması hangi hallerde yapılmaz?

Kaş kontürünün yapılmaması durumu belirli hallerde ortaya çıkmaktadır.

 • Kaş bölgenizde açık ya da henüz kabuklu bir yara varsa,
 • Kaş bölgenizde alerji durumu söz konusu ise müşterimizin tedavi süreci bitmeden kaş kontur uygulaması yapmamaktayız.

Firma olarak öncelikle müşterilerimizin sağlığına önem vermekteyiz. Profesyonellik ve aldığımız eğitim; her şeyden önce insan sağlığına önem vermemiz gerektiğini ekibimize öğretti. Yıllar boyu bu anlayış ile kaliteli ürünler ve ekipmanlar ile hizmet vermeye özen gösterdik. Aynı özen kaş kontür uygulaması için de geçerlidir.


Kaş kontürü uygulaması nasıl yapılır?

Kaş kontür uygulaması özen isteyen bir uygulamadır. Uygulama sırasında var olan kaşlarınızın kazınması gibi bir durum söz konusu değildir. İşlem; uzmanlığını bu konuda yapmış bir ekip arkadaşımız tarafından yapılır.

 • Kaş kontürünün ilk adımı; kaşların yüze uygun olan şeklinin belirlenmesi ve gerekli ölçümlerin yapılmasıdır.
 • Kaş şekli çizildikten sonra müşterimize gösterilerek onay alınır.
 • Onaylanan kaş şeklini doldurmak için saçlar ile uyumlu olan bir renk seçilir.
 • Renk seçimi ardından uygulama başlar ve ilk seans sonlanır.
 • İlk seans bittikten 1 hafta sonra kaş ile ilgili eksiklikler varsa tamamlanır ve işlem tam anlamıyla sona erer.

İşlemin ardından kaş bölgesine gerekli bakımlar yapılır. Kullandığımız ürünlerin kaliteli olması ve profesyonel bir kişi tarafından uygulama yapılması kaş kontürünun kalıcılığını arttırmaktadır. Uygulama sonucunda oldukça doğal ve ifadenizi güçlendiren bir kaş yapısına sahip olursunuz.

Kaş kontür işlemi üç boyutlu olacak şekilde yapıldığı için kişiler dövme kaş gibi bütün bir şekilde içi doldurulmuş bir şekilde görmezler. Kaşlarınızın çıkış yönüne ve kıl yapısına göre çizimler yapıldığı için kişiler kaşlarınızın kontür sonucu bu hale geldiğini anlamaz ve kendi kaşlarınız olarak görürler

Aradığın Burada

Asla vazgeçilmez ikilidir profesyonel yaklaşım ve güler yüz. Biz sizleri gününüze hazırlarken asla profesyonel ürünlerden, profesyonel ekipmanlardan, güleryüzlü yaklaşımdan , size uygun uygulamadan asla taviz vermeyiz.