Tırnak Süsleme

Tırnak Süsleme

Sizde biliyorsunuz ki Samsun da profesyonel tırnak süsleme yapan tek salonuz. Bu yüzden tırnaklarınızın cıvıl cıvıl olmasını istiyorsanız salonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Eğer sizde cıvıl cıvıl tırnak süsleme istiyorsanız bizi arayınız. Tırnak süsleme çok meşakkatli ve titizlikle yapılan bir işlemdir. Yurt dışından getirttiğimiz ürünlerimiz ile sizlere bu alanda da profesyonel hizmet sağlamaktayız. Tırnak süsleme bir sanattır ve bu sanatı işleyebilen en iyi sanatçılar salonumuzda bulunmaktadır.
Kısa Bilgiler

Bu yöntem için çeşitli renki ojelere belki biraz da banta ihtiyacınız olacak. Klasik french manicure bildiğiniz gibi beyaz ojenin tırnağın uzun kısmına uygulanmasıyla yapılır. Bu sadce görünümden daha canlı bir görünüme geçmek çok kolay. Tırnağınızı örneğin açık pembeye boyayın. Uzun kısmına da açık mavi ile bir şerit çekin üzerine de bir kat şeffaf oje uygulayın tüm tırnaklarınız bittiğinde farklı sade ve süslü tırnaklarınız olacak.

Damgalama tekniği ile tırnak süsleme

Bu yöntem için tırnak damgalama seti, pamuklu çubuk ve asetona ihtiyacınız olacak. Tırnağınızı her zaman olduğu gibi sevdiğiniz bir taban rengine boyayın oje iyicene kuruduktan sonra damgalama seti ile beğendiğiniz deseni tırnağınıza uygulayın bu şekilde elinize yapamayacağınız kadar ayrıntılı desenleri tırnaklarınıza uygulamış olacaksınız. Bu uygulamadaki püf nokta ise tırnak damgalama için kullandığını ojenin kıvamının ve renginin yoğun olması aksi taktirde silik ve zevksiz bir görünüm ortaya çıkar. Biten deseni farklı materyallerle süsleyedebilirsiniz.

Gazete Baskı Yöntemi

Bu yöntem için ihtiyacınız olan bir miktar alkol (kolonya gibi) ve gazete. Tırnakarınız sevdiğiniz bir taban rengine boyayın bu yöntem için hardal rengi, sarı kahve rengi, krem rengi gibi renkler daha hoş duracaktır. Daha sonra küçük küçük kestiğiniz gazeteleri alkol içerisine batırın ve ojesi kurumuş tırnaklarınıza uygulayın. Alkol uçtuktan sonra yavaşça kağıtları çıkartıp üzerinde kalan kağıt parçacıklarını gene alkol yardımı ile fazla bastırmadan ovalayarak çıkartın ve son olarak şeffaf oje sürerek tamamlayın.

Tırnaklarınıza gerçek değeri veriyorsanız zaten İxir Kuaförü tercih etmişsiniz demektir. Aramızda sizi de görmekten mutluluk duyduk.

Aradığın Burada

Asla vazgeçilmez ikilidir profesyonel yaklaşım ve güler yüz. Biz sizleri gününüze hazırlarken asla profesyonel ürünlerden, profesyonel ekipmanlardan, güleryüzlü yaklaşımdan , size uygun uygulamadan asla taviz vermeyiz.